W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

Wieżyca 83-315
woj. pomorskie
Polska

Obejmuje regiony:
Kaszuby

GPS

N: 54° 14’ 1”
E: 18° 5’ 59”
duża mapa

Szkolenia Narciarskie dla dzieci KOSZAŁKOWO - Wiadomości z ośrodka Koszałkowo

14.02.2016
 

Koszałkowo

 
 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci do przystąpienia do pierwszego na Pomorzu programu szkolenia narciarskiego dzieci. Jest to program opracowany przez Polski Związek Narciarski i Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa specjalnie dla dzieci.


Jego główne założenia polegają na tym, że dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) przechodzą kolejne etapy szkolenia, które zakończone są testami egzaminacyjnymi. Zaliczenie testu uhonorowane jest zdobyciem tzw. Gwiazdki, która zależnie od poziomu zaawansowania, różni się również kolorem. Dodatkowo, potwierdzeniem zdanych egzaminów, a właściwie nabytych umijętności jest wpis w specjalnym Indeksie.

Niezaprzeczalnym plusem uczestniczenia w takim kursie jest jego zunifikowanie. Można uczestniczyć w kursach w całej Polsce, w niemal każdej, licencjonowanej przez PZN, szkole narciarskiej. Wszystkie egzaminy, są ściśle określone i tak samo oceniane we wszystkich szkołach, które przystąpiły do SITNUSIOWEGO programu. Innymi słowy, Bałą Gwiazdkę możesz zrobić w Mixturze, a jadąc na ferie do Zakopanego, przystąpić do kolejnego kursu i tam zdobyć Zieloną Gwiazdkę. Oczywiście działa to w obu kierunkach. Zapraszamy!


Startujemy w Ferie!

Kurs, to 10h na śniegu, po 2h w ciągu dnia.
Koszt kursu, 500PLN (cena z materiałami - Gwiazdka, Indeks)
Minimalna liczebność grupy, to zaledwie dwie osoby!


Zapisz się pod numerem 667 522 555

Zapraszamy!

 

 Oceń warunki

Ostatnio dodane zdjęcia